آپارات
اپل،Interbrand
بر اساس اعلام Interbrand اپل با ارزش ترین شرکت دنیا است
Card image
نویسنده : نریمان رحمانی
تعداد خبر ثبت شده : 821
پنج شنبه - 1 آبان 1399 - 20:20
4 0
تعداد بازدید : 86

 در جدیدترین رتبه بندی Interbrand  با ارزش ترین برند دنیا مشخص شد و در جایگاه 3 برند برتر دنیا نیز تغییری صورت گرفته است.با توجه به رتبه بندی برترین برند های جهانی 2020 اپل به عنوان با ارزش ترین برند دنیا با ارزش تقریبی محاسبه شده 323 میلیارد دلار باقی می ماند و جایگاه دوم و سوم نیز به ترتیب به آمازون و مایکروسافت تعلق می گیرد.

گوگل در مقایسه با سال گذشته دو واحد افت کرده است و ارزش آن کمی بیش از 165 میلیارد دلار است و کاهش 1 درصدی را ثبت کرده است. از طرف دیگر مایکروسافت رشد چشمگیر 53 درصدی را تجربه کرده است و 166 میلیارد دلار از آن پیشی گرفته است. آمازون نیز باارزش 200 دلار به جایگاه دوم رسیده است و رشد 60 درصدی در سال را ثبت کرده است.

در این رتبه بندی می توان به دیگر برنده های برجسته فناوری دنیا مانند: سامسونگ در جایگاه پنجم، اینتل در جایگاه دوازدهم، فیس بوک در جایگاه سیزدهم و اینستاگرام در جایگاه نوزدهم اشاره کرد.

در نظر داشته باشید که این ها ارزش شرکت نیست و فقط ارزش برند آن ها است. به عنوان مثال، ارزش بازار اپل کمی بیش از 2 تریلیون دلار است در مقابل ارزش برند 323 میلیارد دلار است که توسط Interbrand تخمین زده شده است.

 

منبع :‌ GsmArena

instaTrooz
خطا!
انجام عملیات با مشکل مواجه گردید
موفقیت!
انجام عملیات با موفقیت به اتمام رسید
logo
تمام حقوق برای وب سایت تکنولوژهای روز محفوظ می باشد.