آپارات
موبایل،موتورلا
موبایل تاشوی موتورلا چه زمانی به بازار می آید؟
Card image
نویسنده : هژبر رحمانی
تعداد خبر ثبت شده : 6
شنبه - 6 مهر 1398 - 13:36
1 0
تعداد بازدید : 1021

 

به گفته یکی از منابع آگاه شرکت موتورلا تا پایان ۲۰۱۹ میلادی موبایل با نمایشگر تاشو به بازار عرضه می کند. نمایشگر تاشوی این دستگاه از موبایل های تاشوی سامسونگ و هواوی کوچکتر است.

به گزارش اندروید پلیس، هرچند عصر موبایل هایی با نمایشگر تاشو به تازگی آغاز شده و این نمایشگرها با مشکلات متعدد و تاخیر در عرضه روبرو هستند،اما شرکت های بزرگ یکی پس از دیگری تلاش دارند، دستگاه های تاشو خود را به بازار عرضه کنند.


در همین راستا یکی از منابع آگاه فاش کرده موتورلا نیز مانند سامسونگ و هواوی تحت برندRAZR موبایل تاشوی خود را تا پایان ۲۰۱۹ میلادی عرضه می کند.


ابتدا قرار بود این موبایل در فوریه ۲۰۱۹ عرضه شود اما این اتفاق نیفتاد. پس از آن RAZR اعلام کرد دستگاه مذکور در تابستان انجام می شود. اما با توجه به آنکه تابستان نیز تمام شده به نظر می رسد موبایل تاشو موتورلا در سه ماهه باقیمانده از سال عرضه خواهد شد.


طبق اطلاعاتی که تاکنون افشا شده، این دستگاه دارای نمایشگر تاشوی داخلی است که ابعاد آن کوچکتر از گلکسی فولد (سامسونگ) و میت ایکس( هواوی) است. علاوه برآن یک نمایشگر ثانویه نیز روی قاب بیرونی دستگاه وجود خواهد داشت. همچنین تخمین زده می شود قیمت دستگاه تاشوی موتورلا ۱۵۰۰ دلار باشد.


با توجه به آنکه گلکسی فولد دیروز عرضه شد و قرار است میت اکیس نیز در ماه نوامبر به بازار برسد، موتورلا فقط ۳ ماه فرصت دارد تا  با عرضه موبایل تاشو خود از بازار نوپای این موبایل بهره برد.

منبع : آخرین خبر

 

 

instaTrooz
خطا!
انجام عملیات با مشکل مواجه گردید
موفقیت!
انجام عملیات با موفقیت به اتمام رسید
logo
تمام حقوق برای وب سایت تکنولوژهای روز محفوظ می باشد.